ABSOLWENCI 2024

Ostatni tydzień kwietnia był czasem pożegnania naszych Absolwentów. Zespól Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach opuścił niezwykły rocznik -  nie tylko ze względu na wspaniałych, utalentowanych młodych ludzi, którzy wielokrotnie przynosili chlubę placówce, wygrywając rozliczne konkursy i angażując się w całe mnóstwo różnego typu przedsięwzięć szkolnych, ale i dlatego, że po raz pierwszy rozstawaliśmy się z uczniami pięcioletniego technikum.

Uroczystość rozdania świadectw oraz wielu, naprawdę wielu nagród obfitowała we wzruszające (a także zabawne) momenty. Sporo dobrych emocji zawierały słowa Państwa Dyrektorów: Bogusława Wojnowskiego i Joanny Kozubowskiej, przedstawicielki Absolwentów - Zuzanny Cielec oraz zabierającego głos w imieniu pozostałych uczniów – Wiktora Błachowicza, którzy żegnali odchodzących ze szkoły pewnych siebie dorosłych ludzi, chociaż wydaje się, że tak niedawno wszyscy oni przyszli do nas jako zagubieni nastolatkowie.

Ale czas płynie – i to właśnie czas stał się motywem przewodnim krótkiego programu artystycznego, jaki dla najstarszych kolegów przygotowała Grupa Artystyczna Aaplauz. Wybuchy śmiechu i chwile zadumy, kilka piosenek i szczerych życzeń na przyszłość, aby umieć ŻYĆ PIĘKNIE – to ostatnie chwile Absolwentów 2024 w ZSA-T.

Takich jak Wy już tu nigdy nie będzie! Bądźcie szczęśliwi!

Agnieszka Zięba-Kubik

galeria zdjęć

filmy youTube