sport

III MIEJSCE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Dnia 19 stycznia 2024 r. w hali widowiskowo - sportowej w Ropczycach odbyły się powiatowe zawody w piłce koszykowej chłopców. W skład drużyny weszli uczniowie z klasy II Ti i IV Ti – Roman Hrundas, Arkadiusz Gołąb, Michał Nieroda, Szymon Barnak, Wiktor Błachowicz, Mateusz Dyło, Robert Filipek, Adrian Paśko i Karol Łagowski. Chłopcy świetnie się zaprezentowali. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Ale ostatecznie drużyna zajęła wysokie III miejsce. Serdecznie gratulujemy grającym wysokiego wyniku w atmosferze wzajemnej rywalizacji pomiędzy szkołami oraz gry fair play.

Tags:

ZAWODY W TENISA STOŁOWEGO

Podium na licealiadzie12 stycznia w Sędziszowie Mlp rozegrane zostały powiatowe drużynowe zawody w tenisa stołowego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Staroń Kinga z kl I TŻ i Mazur Dominika z kl IV.W kategorii chłopców rywalizowali Wszołek Filip z kl I TMR,Szczypta Mikołaj oraz Szczepkowicz Stanisław z kl III BM.Po zaciętych meczach nasi uczniowie wywalczyli III miejsce zarówno chłopcy jak i dziewczęta.Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękuje za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Tags:

ZAWODY SZACHOWE

28 października odbyły się drużynowe zawody szachowe w ramach licealiady. Nasza drużyna w składzie Piotr Bielański, Kacper Saletnik, Hubert Drozd, Andżelika Mazur i Wiktor Błachowicz zdobyli III miejsce. Najlepszym zawodnikiem 3 szachownicy był Hubert Drozd który otrzymał indywidualny dyplom. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękuje wspaniałej rywalizacji.

Tags:

BIEGI PRZEŁAJOWE

Biegi przełajowe w Górze Ropczyckiej.11.10.2022 odbyły się indywidualne biegi przełajowe w parku Buczyna w Górze Ropczyckiej. W ramach licealiady rywalizowały szkoły średnie chłopcy i dziewczęta. Uczennica z naszej szkoły Aleksandra Kopała z kl. III TŻ zajęła 3 miejsce i otrzymała dyplom za podium. W rywalizacji chłopców najlepszy z naszej szkoły był Adrian Kujda z II BMC. Wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach serdecznie dziękuję.