TARGI WARSAW EXPO GOOD GAME COMIC CON

W dniach od 1 do 4 czerwca 2017 r. w kilku halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbywały się ciekawe imprezy dla graczy, maniaków seriali, filmów, książek i komiksów. Olbrzymia powierzchnia wystawiennicza została wypełniona atrakcjami dla odwiedzających.

Oczywiście nie mogło tam zabraknąć uczniów naszej szkoły. 53 osoby, w tym 3 opiekunów – p. Sławomir Krawczyk, p. Roman Feret i p. Monika Konieczny – wyruszyli na tę pełną wrażeń wyprawę.

Piątek, 2 czerwca 2017 r. – zbiórka została zaplanowana na godzinę 3:45. Po sprawdzeniu obecności mogliśmy spokojnie wyjechać. Podróż minęła dość szybko i bez problemów. Na miejscu byliśmy około godz. 10:00. Już wtedy można było zaobserwować sporo zorganizowanych grup starających się wejść do hal. W środku mnóstwo młodych osób i nie tylko. Ich i naszym celem były między innymi turnieje w League of Legends, Heartstone’a czy Counter-Strike. Większość polowała także na gadżety, biegała po prelekcjach, fotografowała się z gadżetami z ulubionych seriali i filmów lub szykowała się na spotkania z gwiazdami. Można było również posłuchać koncertu Dawida Kwiatkowskiego.

Pełni niezapomnianych przeżyć i pamiątek około 21:30 wróciliśmy do domu.

W nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie na NAJLEPSZĄ FREKWENCJĘ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017, klasa I Ti otrzymała dofinansowanie z Rady Rodziców w kwocie 690 zł (około 77% kosztów wyjazdu).