AKCJA NAUCZYCIEL NA MEDAL ROZPOCZĘTA!

Konkurs organizowany jest przez spółkę Polska Press sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Wojewody Podkarpackiego i Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

W gronie kandydatów znalazł się nauczyciel Zespołu Szkół Agro-Technicznych – pan SŁAWOMIR KRAWCZYK.

Jest to nauczyciel z pasją, ogromną wiedzą, cieszący się wielkim szacunkiem wśród uczniów, będąc jednocześnie ich dobrym przyjacielem i kompanem na dobre i złe. Uczy matematyki i edukacji dla bezpieczeństwa, a ponadto jest zaangażowany w życie szkoły. Jako opiekun szkolnego Koła PCK i PTTK dał się niejednokrotnie poznać jako twórca wspaniałych wycieczek, które cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów, a także jako organizator akcji charytatywnych w naszej szkole.

Ciągle uśmiechnięty, wesoły, radosny, rzucający śmiesznymi tekstami, przemierza szkolne korytarze…. - dla nas, uczniów, to ogromny autorytet i wzór pracy pedagogicznej, dlatego oddajmy swój głos na p. Sławomira Krawczyka. Wystarczy wysłać sms o treści: NSR.41 pod numer 72355. Głosowanie trwa do 8 listopada 2017 do godziny 19.00.

ZOBACZ ZDJĘCIA