Pracownicy

Dyrekcja:

  • Dyrektor: Agnieszka Mazur (biologia, przedmioty zawodowe: technik architektury krajobrazu)
  • Wicedyrektor: Lucyna Kędzior (wychowanie fizyczne)
  • Kierownik Szkolenia Praktycznego: Zawisza Andrzej (przedmioty zawodowe: technik żywienia i gospodarstwa domowego)

Nauczyciele:

  • Baś Paulina język angielski
  • Bocheńska Krystyna przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Bokota Bernadeta język niemiecki
  • Boś Ewelina wiedza o kulturze
  • Charchut Magdalena przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Chmura Maciej wychowanie fizyczne
  • Czajkowska Katarzyna język polski
  • Czarnik Alina przedmioty zawodowe: technik geodeta
  • Dąbroś Agnieszka język angielski
  • Doroba Joanna język angielski
  • Dudzińska Dorota przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Dutka Barbara historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  • Dykas Adam matematyka, fizyka
  • Feret Roman informatyka, fizyka
  • Górak Anna przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Harchut Jerzy edukacja dla bezpieczeństwa
  • Jezioro Dominika język angielski
  • Kaczor Marek przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • Kasperska Iwona język rosyjski, wychowanie fizyczne
  • Kasprzyk Agnieszka historia, historia i społeczeństwo
  • Klimek Tomasz nauka jazdy samochodem
  • Kmiecik Marian przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, nauka jazdy ciągnikiem
  • Konefał Agnieszka język niemiecki
  • Konieczny Monika informatyka, zajęcia rewalidacyjne, przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Kosiak Jolanta bibliotekarz, język polski
  • Kozub Zbigniew przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, mechnik operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • Kozubowska Joanna matematyka
  • Kozubowski Kazimierz nauka jazdy ciągnikiem, nauka jazdy samochodem
  • Krawczyk Sławomir matematyka
  • Ks. Kędzior Marek religia
  • Ks. Krzysztoń Przemysław religia
  • Kubik Krystian przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • Łoboda Piotr przedmioty zawodowe: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • Magryś Agnieszka przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Majka-Białorudzka Sylwia pedagog, psychologia pracy kelnera
  • Matusik Maciej przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Mazur Magdalena przedmioty zawodowe: technik geodeta
  • Mędrygał Łukasz przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Mudryk Beata język rosyjski
  • Musak Anna język niemiecki
  • Nizioł Sylwia przedmioty zawodowe: technik ekonomista, technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Opiela Marcin przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • Ozimbłowska Lubow język angielski
  • Pach Grzegorz chemia
  • Paryś Julian wiedza o kulturze
  • Paśko Agata wychowanie fizyczne
  • Paśko Jan przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa
  • Paśko Paweł przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Pięta Małgorzata język polski
  • Piskorowska Agnieszka język angielski
  • Pomianek Małgorzata matematyka
  • Przywara Janusz wychowanie fizyczne
  • Sąsiadek Dawid przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Skóra Jakub wychowanie fizyczne
  • Skworzec Zygmunt przedmioty zawodowe: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • Sroka Kazimierz przedmioty zawodowe: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, technik mechanizacji rolnictwa
  • Sulimirska Adrianna chemia, wychowanie do życia w rodzinie
  • Szajstek Sebastian wychowanie fizyczne
  • Szaroma Jacek przedmioty zawodowe: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, technik mechanizacji rolnictwa
  • Szerszeń Elżbieta biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  • Szydło Andrzej przedmioty zawodowe: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, technik mechanizacji rolnictwa
  • Śliwa Kinga język angielski
  • Tomaka Ewa podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe: technik architektury krajobrazu, technik mechanizacji rolnictwa
  • Urbanek Sabina język polski
  • Walczyk-Weselak Wioletta przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Wiktor Halina przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Wojnowski Bogusław geografia
  • Wychocka Agnieszka podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe: technik ekonomista, technik informatyk, technik mechanizacji

Pracownicy administracji i obsługi szkoły:

  • Kłusowska Małgorzata - główny księgowy
  • Wiktor Barbara - kierownik ds. gospodarczych
  • Wiktor Magdalena - sekretarz szkoły
  • Feret Agata - samodzielny referant
  • Dobrowolska Dorota - sekretarka
  • Szczepanek Halina
  • Bokota Małgorzata
  • Stec Barbara
  • Juchno Danuta
  • Róg Bernadeta
  • Róg Zenon
  • Misiorek Wojciech

Pracownicy niepedagogiczni warsztatów szkolnych:

  • Klimek Czesława
  • Drygaś Andrzej
  • Brzycki Bogdan
  • Dobrowolski Janusz
  • Siwulec Danuta
  • Szaroma Jacek
  • Szczyrek Grzegorz
  • Urbanek Wiesław
  • Wodzisz Mariusz